İlk Sayılar Kitabım / Resimli İlk Kitaplarım – Francesca Allen Pdf İndir

Ocak 9, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde İlk Sayılar Kitabım / Resimli İlk Kitaplarım gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Francesca Allen yazarı tarafından yazılan İlk Sayılar Kitabım / Resimli İlk Kitaplarım kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

İlk Sayılar Kitabım / Resimli İlk Kitaplarım

İlk Sayılar Kitabım / Resimli İlk Kitaplarım Kitabının Kısa Özeti Oku

İlk Sayılar Kitabım / Resimli İlk Kitaplarım kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sayıları tanımak için ilk adım… İki sayfaya yayılmış capcanlı resimler içinde bulup sayılacak ne çok şey var!Bu renkli ve eğlenceli kitap, çocukların sayıları tanıyıp öğrenmeleri ve sayı sayma becerilerini geliştirmeleri için tasarlandı.

İlk Sayılar Kitabım / Resimli İlk Kitaplarım Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Beyza Elgin
Yayın Tarihi 2017-11-29
ISBN 6053413950
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 20
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 23 x 27 cm

İlk Sayılar Kitabım / Resimli İlk Kitaplarım PDF İndir

İlk Sayılar Kitabım / Resimli İlk Kitaplarım kitabı, Francesca Allen isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Francesca Allen yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Francesca Allen Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.