İlk Kelimelerim – Pdf İndir

Ocak 18, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde İlk Kelimelerim gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan İlk Kelimelerim kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

İlk Kelimelerim

İlk Kelimelerim Kitabının Kısa Özeti Oku

İlk Kelimelerim kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Değerli anne-babalar;Çocuklar, ilk gelişim yıllarından itibaren çevrelerinde gördükleri varlıkları ve olayları merak eder ve sorgularlar.Bu kitapla çocukların bu merakını giderebilmek, onları kitaplarla tanıştırmak, onlara kitapları sevdirmek, öğrenmeyi daha eğlencelihale getirmek hedeflenmiştir. Kelimelerin İngilizcelerinin de bulunması çocuklarına İngilizce öğretmek isteyenler için çok faydalı olacaktır.Çocuklarınız bu kitapla hem eğlenecekler, hem de yeni kelimeler öğrenecekler.

İlk Kelimelerim Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Derleyici: Bilal Gezer
Yayın Tarihi 2011-04-18
ISBN 6054421244
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 22
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 14 x 17 cm

İlk Kelimelerim PDF İndir

İlk Kelimelerim kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.