İlk Kahraman / Avantia Günlükleri – Adam Blade Pdf İndir

Aralık 31, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde İlk Kahraman / Avantia Günlükleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Adam Blade yazarı tarafından yazılan İlk Kahraman / Avantia Günlükleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

İlk Kahraman / Avantia Günlükleri

İlk Kahraman / Avantia Günlükleri Kitabının Kısa Özeti Oku

İlk Kahraman / Avantia Günlükleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Canavar Peşinde macerası başlamadan çok uzun zaman önce, iyilikle kötülüğün savaşı vardı…Ölümcül Canavarlar… Korkunç bir savaş… Avantia’ya hoş geldiniz…Avantia, büyük bir tehlikenin eşiğindedir. Kötü bir komutanın yönetimindeki karanlık ordular, Avantia sınırlarına yığılmıştır.Ancak kader, bu tehdide karşı koyması için sıra dışı bir kahramanı seçecektir…On beş yaşındaki Tanner, sıradan bir çocuk değildir. Babası öldürülmüş, annesi kaçırılmıştır ve zor bir hayatı vardır. Ancak o, Alev Kuşu Firepos’un Seçilmiş Binicisi’dir.Ülkesini tehdit eden savaşı engellemek, yalnızca Tanner’ın elindedir.

İlk Kahraman / Avantia Günlükleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Rose Mary Samanoğlu
Yayın Tarihi 2012-10-11
ISBN 9759996222
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 184
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

İlk Kahraman / Avantia Günlükleri PDF İndir

İlk Kahraman / Avantia Günlükleri kitabı, Adam Blade isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Adam Blade yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Adam Blade Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • mazda Ocak 13, 2019, 3:34 pm

    kitabıyollar mısın

  • Ksadda Ağustos 11, 2019, 11:57 pm

    Linkkk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.