İlk Gösteri İlk Heyecan / Bale Okulu-3 – Aurora Marsotto Pdf İndir

Mayıs 8, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde İlk Gösteri İlk Heyecan / Bale Okulu-3 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Aurora Marsotto yazarı tarafından yazılan İlk Gösteri İlk Heyecan / Bale Okulu-3 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

İlk Gösteri İlk Heyecan / Bale Okulu-3

İlk Gösteri İlk Heyecan / Bale Okulu-3 Kitabının Kısa Özeti Oku

İlk Gösteri İlk Heyecan / Bale Okulu-3 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Konservatuvarda büyük bir heyecan yaşanıyor.Büyük Gala gecesi için hazırlıklar son sürat devam ederken, öğrenciler güzel bir gösteri sunabilmek için büyük çaba gösteriyor.Ancak içlerinden biri çok mutsuz.Ünlü bir balerinin oğlu olan Julio, annesinin de gösteriye katılacağını öğrenince ne yapacağını şaşırıyor.Ya kötü dans eder de ailesinin ününe gölge düşürürse?

İlk Gösteri İlk Heyecan / Bale Okulu-3 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Demet Elkatip
Yayın Tarihi 2010-07-01
ISBN 9759994501
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 152
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

İlk Gösteri İlk Heyecan / Bale Okulu-3 PDF İndir

İlk Gösteri İlk Heyecan / Bale Okulu-3 kitabı, Aurora Marsotto isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Aurora Marsotto yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Aurora Marsotto Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.