İlk Bilgi Hazinem – Uzay – Stephanie Ledu Pdf İndir

Aralık 30, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde İlk Bilgi Hazinem – Uzay gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Stephanie Ledu yazarı tarafından yazılan İlk Bilgi Hazinem – Uzay kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

İlk Bilgi Hazinem – Uzay

İlk Bilgi Hazinem – Uzay Kitabının Kısa Özeti Oku

İlk Bilgi Hazinem – Uzay kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Hadi gel uçsuz bucaksız uzayda bir yürüyüşe çıkalım seninle. Dünya kocaman, mavi bir top gibi görünüyor, Güneş Sistemi’ni oluşturan 8 gezegen Güneş’in çevresinde ve Ay da Dünya’nın etrafında dönüp duruyor. Bu kitap, heyecan verici uzayı anlatıyor.

İlk Bilgi Hazinem – Uzay Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Didier Balicevic
Yayın Tarihi 2017-09-14
ISBN 6059034609
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 24 x 24 cm

İlk Bilgi Hazinem – Uzay PDF İndir

İlk Bilgi Hazinem – Uzay kitabı, Stephanie Ledu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Stephanie Ledu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Stephanie Ledu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.