Hz. İsa Hayatı ve Mesajı – Ekrem Sarıkçıoğlu Pdf İndir

Kasım 21, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Ekrem Sarıkçıoğlu“>Ekrem Sarıkçıoğlu yazarı tarafından yazılan Hz. İsa Hayatı ve Mesajı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hz. İsa Hayatı ve Mesajı

Hz. İsa Hayatı ve Mesajı Kitabının Kısa Özeti Oku

Hz. İsa Hayatı ve Mesajı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Değerli Okuyucu!Elinize aldığınız kitap Hz. İsa’yı temel kaynaklar olan tüm İncillere  dayanarak açıklamaya çalışmaktadır. Hz. İsa sonrası kiliselerde ortaya çıkan dogmatik tartışmalardan uzak durmaktadır.Konuyla ilgili Kur’an görüşleri dip notlarda verilmektedir.Çalışma hem Hıristiyan inananlara, hem de Müslüman meraklılara ışık tutmaktadır.Kaynaklardan verilen rivayetler teolojik değerlendirmelere  tâbi tutulmadan aynen nakledilmektedir. Değerlendirmeler okuyucunun ilim ve anlayışına bırakılmaktadır.

Hz. İsa Hayatı ve Mesajı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-03-15
ISBN 6059281461
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 248
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Hz. İsa Hayatı ve Mesajı PDF İndir

Hz. İsa Hayatı ve Mesajı kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Ekrem Sarıkçıoğlu“>Ekrem Sarıkçıoğlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ekrem Sarıkçıoğlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Ekrem Sarıkçıoğlu“>Ekrem Sarıkçıoğlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.