Hüzünlü Bir Ponçik – Çağrı Taner Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hüzünlü Bir Ponçik gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Çağrı Taner yazarı tarafından yazılan Hüzünlü Bir Ponçik kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hüzünlü Bir Ponçik

Hüzünlü Bir Ponçik Kitabının Kısa Özeti Oku

Hüzünlü Bir Ponçik kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Sen aşık bir kadındın. Aşka aşık, aşktan vazgeçmeyen bir kadın. Çok geç oldu bunu fark edişim. Bir seçenek olmak, aşık olunan değil, sadece o hissin denek olarak kullanıldığı bir yürek olmak acıtıyor içimi.Bundandır belki de benim sana deli gibi tutuluşum.Ve bundandır senin bana hiç tutunmayışın, ardında kırık dallar bırakıp yok oluşun.Özgür kanatların, naif ruhun, buram buram aşk kokan tenin.Hepsi birer suçlu şimdi içimde. Tutuklanması gereken, müebbetlik birer suçlu.Sana varamamış, senin olamamış olmanın acısı birikmiş tamamen içimde.Çoğalmış, kanamış, kanatmış…Ah! Kadınım…Ben, özledim bizi…

Hüzünlü Bir Ponçik Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-11-09
ISBN 9752477599
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 152
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Hüzünlü Bir Ponçik PDF İndir

Hüzünlü Bir Ponçik kitabı, Çağrı Taner isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Çağrı Taner yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Çağrı Taner Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

3 Yorum

  • tolga Aralık 28, 2018, 10:33 pm

    çok güzel bir kitap okumak istiyorum

  • gizem Ocak 7, 2019, 1:35 am

    süper

  • Ünal Ocak 22, 2019, 9:02 pm

    İndirelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)