Hoş Geldin Sonbahar – Charles Ghigna Pdf İndir

Aralık 15, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hoş Geldin Sonbahar gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Charles Ghigna yazarı tarafından yazılan Hoş Geldin Sonbahar kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hoş Geldin Sonbahar

Hoş Geldin Sonbahar Kitabının Kısa Özeti Oku

Hoş Geldin Sonbahar kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Hasat bereketiyle geldi.Okula gitmenin sevinciyleCumhuriyet Bayramı’nın coşkusuylaHOŞ GELDİ SONBAHAR”Çocuğunuz Bu Renkli Resimli Kitaplarla Mevsimleri Eğlenerek ÖğrenecekMevsimler ve doğadaki değişimleri algılama becerilerini geliştirmek.Mevsimlerle ilgili en temel bilgileri kazandırmak.Doğada gözlem yapma becerilerini geliştirmekOkuma sevgisini artırmakMEVSİMLER SERİSİNDEKİ DİĞER KİTAPLAR:• Hoş Geldin Kış• Hoş Geldin İlkbahar• Hoş Geldin Yaz

Hoş Geldin Sonbahar Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-11-27
ISBN 6054984558
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 24 cm

Hoş Geldin Sonbahar PDF İndir

Hoş Geldin Sonbahar kitabı, Charles Ghigna isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Charles Ghigna yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Charles Ghigna Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Kübra Ekim 8, 2019, 6:01 pm

    kitabın indirme linkini mail atabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.