Hopalupa Kardeşler – Arif Düzgün Akbayır Pdf İndir

Ocak 4, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hopalupa Kardeşler gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Arif Düzgün Akbayır yazarı tarafından yazılan Hopalupa Kardeşler kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hopalupa Kardeşler

Hopalupa Kardeşler Kitabının Kısa Özeti Oku

Hopalupa Kardeşler kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dünyanın Yedi Harikasından Biri… Hangisi mi?Mirket Kardeşler Zubi ve Lopi Hopalupa Görülmesi Gereken 100 Yer kitabından rastgele bir sayfa açarak yeni maceraları için bir yer belirlerler.Nereye mi gidecekler? Çin Seddi’ne… Neyle mi? Balonla uçarak…Acaba bu maceralarında neler görecekler?Arif Düzgün Akbayır’ın yazdığı Hopalupa Kardeşler kitabını Betül Akzambaklar resimledi. TADIMLIK                   “Hopalupa Kardeşler yolculuk hazırlıklarına başladı. Bütün malzemeleri balonun sepetine yüklediler. Sonra da vakit kaybetmeden balona atlayıp havalandılar. Balonla yolculuk yapmak gerçekten çokiyi bir fikirdi. Çin’e giderken yol boyunca görülebilecek pek çok yer vardı. Üzerinden geçtikleri dağlar, göller, nehirler macerayı bir kat daha güzelleştirdi. Çok beğendikleri bazı yerlerde balonlarını indirip mola verdiler.”

Hopalupa Kardeşler Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Betül Akzambaklar
Editor: Filiz Özdem
Yayın Tarihi 2018-03-23
ISBN 9750841972
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 28
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 20.5 x 27.5 cm

Hopalupa Kardeşler PDF İndir

Hopalupa Kardeşler kitabı, Arif Düzgün Akbayır isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Arif Düzgün Akbayır yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Arif Düzgün Akbayır Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.