Hışır Hışır Kırt Kırt – Aslı Tohumcu Pdf İndir

Mayıs 8, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hışır Hışır Kırt Kırt gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Aslı Tohumcu yazarı tarafından yazılan Hışır Hışır Kırt Kırt kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hışır Hışır Kırt Kırt

Hışır Hışır Kırt Kırt Kitabının Kısa Özeti Oku

Hışır Hışır Kırt Kırt kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kitaplara kasteden birileri var! şžehrin, şehirden de güzel bir kütüphanesi vardı. Sadece çocukların üye olduğu bu kütüphanenin görevlisi Süreyya Hanım’ın günleri, çevrilen sayfaların hışırtısı eşliğinde geçerdi. Bir gün, bir şey ya da birileri, bu keyif dolu hışırtıya zarar verdi. Önce kapaklar yok oldu. Sonra cümleler eksildi kitaplardan. Derken sayfalar Süreyya Hanım, bu sorunun altından tek başına kalkabilir miydi? Öykü ve romanlarıyla her yaşa dokunan Aslı Tohumcu bu öyküyü, okumaya yeni başlayan çocuklar için yazdı!

Hışır Hışır Kırt Kırt Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-08-17
ISBN 9750731334
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 56
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 20 cm

Hışır Hışır Kırt Kırt PDF İndir

Hışır Hışır Kırt Kırt kitabı, Aslı Tohumcu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Aslı Tohumcu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Aslı Tohumcu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.