Hırsız ve Güzel – Kerrigan Byrne PDF Oku

Eylül 2, 2017

Hırsız ve Güzel – Kerrigan Byrne PDF indir

Dorian ülkenin en zenginiydi her ne isterse yapabilirdi, elde etmek için de savaşırdı.
Farah ise çok hoş alımlı bir duldu. Ama basit lokma değildi. Dorian’ın hedefinde olan bu hoş dul

Hırsız ve Güzel pdf indir

sıradaki hedefine girmişti. Sonunda onu kaçırdı ve onu malikanesine hapsetti. Bunun üzerine Dorian’ın sırrını öğrenen Farah ona karşı bir koz kazanmıştı.

Hırsız ve Güzel Pdf Kitap Hakkında

Dorian Blackwell, Ben More’un Blackheart’ı, acımasızdı. Taş yürekli Dorian, Londra’nın en zengin, önemli adamlarından biriydi ve kendisine haksızlık edenlerden intikam almaktan çekinmezdi. İstediğini elde etmek için ölümüne savaşırdı. Güzel, masum ve dul olan Farah Leigh Mackenzie de buna dahildi. Çok geçmeden Dorian hoş kadını kendi malikânesine kaçırmıştı.

Tek problem, hayatını tehlikeye atabilecek önemli bir sır taşıyan Farah’nın kendini kukla gibi oynatmamasıydı. Onu güvende tutmanın tek yolu Dorian’ın tutsağı olmaktan geçiyordu. Dorian ise olağanüstü bir teklifte bulunmuştu: Onu koruma altına almak için Farah ile evlenecekti ama karşılığında Dorian’ın düşmanlarını alt etmek için sırrını kullanmayı kabul edecekti. Ben More’un Bleackheart’ının hesaba katmadığı bir şey vardı, o da Farah’nın aralarında uyandıracağı ve ikisini de esir edecek tutku. Kaçırdığı kadının, çoktan yitip gitmiş olduğunu düşündüğü kalbine dokunabilecek tek kadın olması mümkün müydü?

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.