Hıristiyanlıkta İbadet – Prof. Dr. Ali Erbaş Pdf İndir

Ekim 31, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Ali Erbaş“>Prof. Dr. Ali Erbaş yazarı tarafından yazılan Hıristiyanlıkta İbadet kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hıristiyanlıkta İbadet

Hıristiyanlıkta İbadet Kitabının Kısa Özeti Oku

Hıristiyanlıkta İbadet kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Hıristiyanlık, vahye dayanan dinler içerisinde en nev-i şahsına münhasır teolojiye sahip olan bir dindir. Gerek kredo ve dogmaları ve gerekse ayinler boyutuyla incelendiğinde, Hıristiyanlığın bu özelliği hemen farkedilir. İzahı mümkün olan hususları anlama ve anlatmada her hangi bir problem yoktur. Ancak “izah edilemeyen fakat inanılan” diye formüle edilen bir çok husus vardır ki, 325 yılında yapılan İznik Konsili’nden 1962-1965 İkinci Vatikan Konsili’ne kadar 21 genel konsilde ve hatta 325’den önce ve sonra toplanan milli ve bölgesel konsillerde bu anlamda yüzlerce problem yüzyıllarca tartışılagelmiştir.

Hıristiyanlıkta İbadet Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2004-01-01
ISBN 9756336005
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 245
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 14.5 x 21.5 cm

Hıristiyanlıkta İbadet PDF İndir

Hıristiyanlıkta İbadet kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Ali Erbaş“>Prof. Dr. Ali Erbaş isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Prof. Dr. Ali Erbaş yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Ali Erbaş“>Prof. Dr. Ali Erbaş Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.