Hiç Hata Yapmayan Kız – Mark Pett Pdf İndir

Aralık 30, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hiç Hata Yapmayan Kız gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Mark Pett yazarı tarafından yazılan Hiç Hata Yapmayan Kız kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hiç Hata Yapmayan Kız

Hiç Hata Yapmayan Kız Kitabının Kısa Özeti Oku

Hiç Hata Yapmayan Kız kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Betül o güne dek ASLA (bir tane bile!) hata yapmamıştı…Hiç Hata Yapmayan Kız, mükemmeliyetçi olan her çocuğun (veya yetişkinin!) okuması gereken bir kitap. Betül’ün en büyük kusuru kusursuzluğu…( STEPHANIE OPPENHEIM, Oppenheim Toy Portfolio)Betül hepimize yararlanabilecek bir ders sunuyor: Hatalardan ders almak, gülmek ve oluruna bırakmak…(JENNIFER FOSBERRY, Benim Adım Isabella Değil adlı New York Times çok satan kitabının yazarı)

Hiç Hata Yapmayan Kız Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Meltem Özdemir
Yayın Tarihi 2017-10-23
ISBN 6054525485
Baskı Sayısı 7. Baskı
Dil TÜRKÇE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 29 x 23 cm

Hiç Hata Yapmayan Kız PDF İndir

Hiç Hata Yapmayan Kız kitabı, Mark Pett isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Mark Pett yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Mark Pett Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)