Hiç Bir Şey Yapmama Günü – Beatrice Alemagna Pdf İndir

Aralık 16, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hiç Bir Şey Yapmama Günü gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Beatrice Alemagna yazarı tarafından yazılan Hiç Bir Şey Yapmama Günü kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hiç Bir Şey Yapmama Günü

Hiç Bir Şey Yapmama Günü Kitabının Kısa Özeti Oku

Hiç Bir Şey Yapmama Günü kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yapacak hiçbir şeyin olmadığı, sıkıntıdan patladığınız bir yerde oyun tabletinizi kaybetmekten daha kötü bir şey olabilir mi? Yoksa yanılıyor muyum? 

Hiç Bir Şey Yapmama Günü Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Rüzgar Rumi
Çizer: Beatrice Alemagna
Yayın Tarihi 2018-10-26
ISBN 6054972661
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 22 x 30 cm

Hiç Bir Şey Yapmama Günü PDF İndir

Hiç Bir Şey Yapmama Günü kitabı, Beatrice Alemagna isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Beatrice Alemagna yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Beatrice Alemagna Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • e Mart 18, 2020, 10:18 pm

    hey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.