Her Şeyi Bilen Çocuk / Uçabilen Kız 2 – Victoria Forester Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Her Şeyi Bilen Çocuk / Uçabilen Kız 2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Victoria Forester yazarı tarafından yazılan Her Şeyi Bilen Çocuk / Uçabilen Kız 2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Her Şeyi Bilen Çocuk / Uçabilen Kız 2

Her Şeyi Bilen Çocuk / Uçabilen Kız 2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Her Şeyi Bilen Çocuk / Uçabilen Kız 2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Uçabilen bir kız ve her şeyi bilen bir çocuk…Kehanete göre bu iki çocuk, büyük bir değişimin öncüsü olacak… Conrad çok zekidir ama dâhi olmak değil, sadece normal bir hayat sürmek ister. Onun aksine, başkan seçilen babası normalliğin seçenekleri arasında olmadığının farkındadır. Bir anda tüm dünyada şüphe uyandıran felaketler yaşanmaya başlayınca Conrad’ın en yakın arkadaşı Piper, onun becerilerini kullanması ve felaketleri durdurabilecek sıradışı yeteneklere sahip çocukların liderliğini üstlenmesi gerektiğini anlar. El ele verip hem kendi hayatlarını hem de dünyayı kurtarabilecekler mi?Dünya mahvolmanın eşiğindeyken her şeyi bilen çocuk Conrad ile uçabilen kız Piper, yeteneklerine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyacaklar…  Peter önündeki perişan çocuğa baktı. Sarı saçları kum dolmuştu. Kıyafetleri paramparçaydı.Çocuk meraklı gözlerle karşısındaki yabancıya bakıyordu.“Adım Peter. Uzun süredir seni bekliyordum,” dedi.“Beni mi?” diye yanıtladı çocuk. Dudakları çatlamış ve kurumuştu. Sesi kısık çıkıyordu.“Evet. Seni.”“Be-be-beni tanıyor musun?” diye sordu umutla.“Evet, seninle ilgili her şeyi biliyorum. Nereden geldiğini ve nereye gittiğini biliyorum. Hatta içinde olanları da biliyorum.”Çocuk derin bir nefes verdi. “Gerçekten mi?”“Senin adın Conrad ve bugün senin doğum günün.”“Doğum günüm mü?”“Evet. On üç yaşına bastın. Ve çok ama çok zekisin.” “Uçabilen Kız’ın devamı niteliğindeki bu kitapta Piper ve Conrad’ı güçlü kılan tek şey dostlukları.”Booklist “Piper McCloud’un maceralarının hayranları bu kitaba da bayılacak.”Children’s Literature “Forester bol macera, bol eğlence ve detaylı bir konu kaleme almış. Kendinizi kitabın akışına kaptırıp keyif alacağınız kesin.”Kirkus Reviews

Her Şeyi Bilen Çocuk / Uçabilen Kız 2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Sinan Uluç
Yayın Tarihi 2017-09-26
Orjinal Adı The Boy Who Knew Everything
ISBN 6052992753
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 376
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Her Şeyi Bilen Çocuk / Uçabilen Kız 2 PDF İndir

Her Şeyi Bilen Çocuk / Uçabilen Kız 2 kitabı, Victoria Forester isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Victoria Forester yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Victoria Forester Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)