Hayır! (3+ Yaş) – Swain Meralli Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hayır! (3+ Yaş) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Swain Meralli yazarı tarafından yazılan Hayır! (3+ Yaş) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hayır! (3+ Yaş)

Hayır! (3+ Yaş) Kitabının Kısa Özeti Oku

Hayır! (3+ Yaş) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Ellerini ve yüzünü yıkamalısın! Dişlerini fırçalamalısın!  Yatmadan önce odanı toplamalısın!Her şeye HAYIR demekten vazgeçmelisin! Hayır! Hayır! HAYIR! “Sürekli hayır” demek üzerine harika bir kitap.Ne kadar çok “hayır” dersen o kadar az “evet” cevabı alırsın.

Hayır! (3+ Yaş) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Zeynep Atamer
Yayın Tarihi 2018-09-26
Orjinal Adı Le petit livre qui dit non!
ISBN 6053415954
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 28
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 26.5 cm

Hayır! (3+ Yaş) PDF İndir

Hayır! (3+ Yaş) kitabı, Swain Meralli isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Swain Meralli yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Swain Meralli Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)