Hayatınızı 7 Günde Değiştirin PDF İndir

Temmuz 23, 2018

 

Hayatınızı 7 Günde Değiştirin – Paul McKenna

Paul McKenna, 3 yılda 3 milyon kitap satışıyla İngiltere’nin en çok satan edebiyat-dışı yazarıdır. Televizyon programları ve konuşmaları, dünyanın kırk iki ülkesinde yüzlerce milyon insan tarafından izlendi.
Paul kendine has kişisel dönüşüm teknikleriyle Hollywood yıldızları, altın madalyalı sporcular, rock yıldızları, iş adamları ve kraliyet ailesiyle çalışmıştır. Ufak değişikliklerin büyük sonuçlar doğurabileceğini ispatlayarak, izleyicilerini ve müşterilerini şaşırtmıştır.
Şaşırma sırası şimdi sizde! 
Çoğu insan, yaşamlarının yalnızca kısa bir an içinde değişmiş olduğunu düşünebilir. Önünüzdeki yedi gün boyunca düzinelerce böylesi anı deneyimleyeceksiniz ve hayatınızdaki sonuç veren değişiklikler gelecek yıllar boyunca mutluluk, başarı ve sağlığınızı olumlu olarak etkileyecek.
Paul McKenna bunun farkına vardığı zaman başarılı bir radyo yapımcısıydı. Gerçekleştirmiş olduğu şeylere rağmen içinde bulunduğu durumdan hoşnut veya tatmin olmuş değildi. Dünya çapında yüksek derecede başarılı ve etkili insanlar üzerine bir çalışma yaparak, bu başarı ve mutluluğun bazı insanların başına gelen ve diğerlerinin başına gelmeyen tesadüfler olmadığını keşfetti. Öğrendiği şeyleri uygulayarak kendisini ve yaşantısını büyük ölçekli olarak dönüştürmüş, finansal özgürlük ve uluslararası başarı elde etmiş ve gitgide artan derecede sağlıklı bir duruma gelmiştir.
Paul, çok başarılı insanların bu çekirdek strateji ve tekniklerini, daha pozitif ve öz güvenli bir şekilde düşünmenize ve hareket etmenize ve bir hafta gibi kısa bir süre içinde yaşantınızı geliştirmenize yardımcı olacak, büyüleyici yaşam dönüştürme metotları haline getirmiştir.
• Daha fazla para kazanmak ve daha başarılı olmak ister misiniz?
•  Her gün daha fazla enerjiye sahip olmak ve kendinizi
daha mutlu hissetmek ister misiniz?
• Rüyalarınızdaki hayatı yaşamaya başlamak ister misiniz?
Yalnızca yedi günde ileri derecede öz güvenli ve gerçekten olmak istediğiniz kişi olmak için duygularınızın efendisi olmayı ve
beyninizi işletmeyi öğreneceksiniz!

Hayatınızı 7 Günde Değiştirin, 3 yılda 3 milyon kitap satışı ile İngiltere’nin çok satan edebiyat-dışı yazarları arasına girmeyi başaran Paul McKenna’nın eseridir. İlk olarak 2013 yılında okurların beğenisine sunulan kitap, toplam 248 sayfadan oluşmaktadır. Kişisel gelişim türünün ilgi gören bir örneği olarak ön plana çıkan eserde, bireylerin kritik dokunuşlar sayesinde hayatlarını kısa sürede benzersiz bir biçimde değiştirebileceği vurgulanmaktadır.

Televizyon programları ve katıldığı yayınlar dünyanın 42 ülkesinde yüzlerce milyon kişi tarafından ilgiyle izlenen Paul McKenna, kendine has kişisel gelişim tekniklerini anlattığı bu etkileyici ve umut odaklı kitabı ile büyük yankı uyandırmıştır. Hayatın daima aynı yorucu çizgide ilerlemek zorunda olmadığını, asıl dönüşümün insanın kendi zihninde ve tepkilerinde başladığını belirten yazar; yaşamdaki değişimin geçici değil kalıcı olması gerektiğinin de altını çizmektedir. Kişisel gelişim kitapları arasında özel ve etkileyici bir noktada konumlanan eserde, barındırdığı şaşırtıcı ögeleri keyifli bir anlatım üslubuyla harmanlanmıştır.

Periyodik olarak yapılacak küçük değişikliklerin büyük başarılara dönüşeceğini anlatan yazar, bir radyoda çalışırken aldığı kararlar sonucu hayatını değiştirmeye karar vermiştir ve sonrasında bunu okurları ile paylaşarak büyük bir üne kavuşmuştur. Yalnızca yedi gün içerisinde çok daha öz güvenli, mutlu ve neşeli bireylere dönüşmenin kapılarını aralayan eser; olmak istediğiniz kişiye ulaşmanız için sağlam bir köprü olma başarısını sürdürmektedir.

Kendine özgü iletişim ve kişisel dönüşüm teknikleri sayesinde büyük merak uyandıran Paul McKenna; altın madalyalı sporcular, iş adamları, rock yıldızları, Hollywood ünlüleri, kraliyet ailesi mensupları ve daha pek çok kişi ile çalışmıştır. Küçük adımların büyük yolculuklara doğru ilerlediğini ispatlayan çalışmaları ile geniş yankı uyandıran Paul McKenna, yedi güne kritik tecrübeler sığdırarak insanların tatmin olmadıkları yaşamlardan kurtularak mutlu olacakları hayata adım atmalarını sağlamıştır. Hayatınızı 7 Günde Değiştirin isimli eser, yazarın radyo yapımcısı olduğu dönemlerde içinde bulunduğu şartlardan hoşnut olmaması sonucu ortaya çıkmıştır. Dünya çapında ilgi uyandıran başarılı ve etkili insanlar üzerine bir çalışma yapan Paul McKenna, mutluluğun ve neşenin tesadüf olmadığını keşfetmiştir.

 

Başarılı insanları uzun süre gözlemleyen yazar, stratejilerini ve tekniklerini insanın geçici değil kalıcı mutluluğa ulaşması yönünde programlamıştır. Çizdiği rotada onu diğer yazarlardan ayıran şey ise, vadettiği şeyleri tam yedi güne sığdırmış olmasıdır. İnsanların daha özgüvenli bir şekilde hareket etmesinin yaşama direkt olarak etki ettiğini savunan McKenna, eserinde bir hafta gibi bir sürenin dönüşüm için gayet yeterli olduğunu vurgulamaktadır. Bu süreçte tam kontrol sağlayan bireylerin akıl ve duygu formlarının tamamen yenilendiğini ise kitabındaki bilgiler arasına eklemiştir.

Daha fazla para kazanmanın, daha başarılı olmanın, enerjiyi kaybetmemenin, isteklere hızlıca ulaşmanın, yarışı lider olarak tamamlamanın, rüyalardaki hayata ulaşmanın ve hayata yeni bir sayfayla başlamanın sırlarını açıklayan yazar gerçekten olmak istediğiniz kişiye ulaşmanız için önemli teknikler sunmaktadır. Okurların hem zihnine hem de yüreğine hitap eden detaylar sayesinde hakimiyet sağlamaya olanak yaratan Hayatınızı 7 Günde Değiştirin, duyguların ve beynin efendisi olarak yaşamanın stratejilerini incelikli bir üslup ile anlatmaktadır.

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

9 Yorum

 • Lmod Kasım 23, 2018, 12:35 am

  İndiremedim

 • isim Aralık 5, 2018, 1:26 pm

  indir

 • Barış Aralık 21, 2018, 1:09 am

  İndiremedim lütfen e-maille atarmısınız

 • ahmet Aralık 24, 2018, 12:18 am

  PDF Bekliyorum

 • hazal Mart 6, 2019, 2:53 pm

  indiremedim

 • reyhan erdem Mart 28, 2019, 3:25 pm

  bende indiremedim

 • Esra Mayıs 3, 2019, 9:21 am

  İndiremedim mail atar mısınız?

 • aysun Mayıs 8, 2019, 10:12 am

  Merhaba kitabı gönderme şansınız var mı?

 • Musa Haziran 20, 2019, 12:09 pm

  Bende indiremedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)