Hayat Pastanesi – Çiğdem Sezer Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hayat Pastanesi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Çiğdem Sezer yazarı tarafından yazılan Hayat Pastanesi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hayat Pastanesi

Hayat Pastanesi Kitabının Kısa Özeti Oku

Hayat Pastanesi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sessizlikte kim bilir kaç hikâyenin mırıltısı saklıdır! 2010 Memet Fuat Yayıncılık Ödülü’yle taçlanan Köprü Kitaplar dizisinin 20. kitabını, edebiyatımızın her yaştan okura seslenebilen şair ve yazarlarından Çiğdem Sezer, bu koleksiyon için yazdı. Gençlerin meslek seçme kaygısını ve ilk yürek kıpırtılarını geçmişin sırlarıyla harmanlayan yazar, pasta kokularına bulanmış bir hikâye anlatıyor. Bir gençlik hikâyesinin içine neler sığabilir? diye soran Köprü Kitaplar editörü Semih Gümüş, Bizi daha başlangıç cümlesinde yakalayan romanın nasıl sürüp sonlanacağını merak etmemek olanaksız,diyor.

Hayat Pastanesi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-01-17
ISBN 6059405102
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 20 cm

Hayat Pastanesi PDF İndir

Hayat Pastanesi kitabı, Çiğdem Sezer isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Çiğdem Sezer yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Çiğdem Sezer Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)