Hayat Güzeldir – Mustafa Kutlu Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hayat Güzeldir gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Mustafa Kutlu yazarı tarafından yazılan Hayat Güzeldir kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Hayat Güzeldir


Hayat Güzeldir Kitabının Kısa Özeti Oku


Hayat Güzeldir kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Onlar çekişedursun, parkın uyanık güvercinleri hiç çekinmeden önlerine kadar gelmiş, dökülen susamlara dalmışlardı. Çocuklar fazlalık olan parçayı güvercinlere doğradı. Önlerinde bir güvercin bahçesi oluştu.Biri çekinerek ayaklarına dolanan kuşlardan birini okşadı. Hayret, kaçmıyor. Bir daha okşadı, bir daha, çok hoşuna gitti bu. Hayatında ilk kez bir güvercin okşuyordu. Onu gören öteki de güvercinleri okşamaya başladı. Arada bir göz göze geliyor birbirlerine gülümsüyorlar. Yüzsüz güvercinleri aç sanmışlardı. Kalan simitleri de doğradılar. Kuşlar yedikçe sanki onlar doyuyordu. Güvercinlerin parlak tüylerinden geçen sevgi ve merhamet en saf hali ile çocuk kalplerini doldurmuştu.Sonunda simitler bitti.Ortada tek bir susam tanesi kalmadı.Güvercinler birden havalanarak ve çocukların yüreklerini ağza getirerek uçtular.İleride simit yiyen bir genç çiftin önüne kondular.Simitçiler birbirlerine baktı.Sonra güvercinlere baktı.İkisi de sevincini bulmuştu.Artık ne açlık, ne tasa. Artık gidebilirler, yeniden satışa çıkabilirler.Her birinin etrafında yüzlerce melek dolaşıyor.Elbette bütün simitleri satacak, cepleri para dolu olarak analarına koşacak, bu güvercin hikayesini anlatacaklar.

Hayat Güzeldir Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-09-01
ISBN 9759953010
Baskı Sayısı 12. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 167
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Hayat Güzeldir PDF İndir


Hayat Güzeldir kitabı, Mustafa Kutlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Mustafa Kutlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Mustafa Kutlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

8 Yorum

 • Firdevs Ağustos 2, 2019, 10:49 pm

  İndirilmiyor kitap

 • Firdevs Ağustos 2, 2019, 10:51 pm

  İndiremiyorum

 • bedel Aralık 1, 2019, 11:13 pm

  indiremiyorum

 • hayrettin Ocak 9, 2020, 12:02 am

  banada yollarmısınız

 • hayrettin Ocak 9, 2020, 10:58 pm

  teşekkür ederim

 • aaaa aaaa Ocak 28, 2020, 12:07 pm

  indiremiyorum

 • Ceren Mart 25, 2020, 2:56 pm

  Banada yollarmısınız

 • Emin Mart 27, 2020, 1:56 pm

  Yollarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.