Hayal Meyal – Tarık Tufan Pdf Kitap İndir

Nisan 20, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hayal Meyal gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Tarık Tufan yazarı tarafından yazılan Hayal Meyal kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Hayal Meyal


Hayal Meyal Kitabının Kısa Özeti Oku


Hayal Meyal kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
‘’Hayatım boyunca kendimle ilgili olarak uzun açıklamalara girmektenkaçındım. Duygularımı bütün açıklığıyla uzun uzun anlatmadımkimseye.Bunu yapmak doğru muydu bilmiyorum ama bu böyle sürdü.İstedim ki bana bu kadar yakın olan insanlar birkaç kelimeyle, birkaçcümleyle, bir bakışla, bir nefes alışımla anlasınlar neler olup bittiğini.Çünkü ben böyle anlayabiliyorum.’’ Hayal Meyal, genç bir adamın yıllar sonra eski yaşadığı yere dönmesiylebirlikte zihnine doluşan hatıralarla yüzleşmesinin hikayesi.genç adamın geçmişte İlknur’la yaşadıkları, kadın-erkek ilişkisindeSon derece çarpıcı duygusal halleri okuyucunun karşısına çıkarıyor.İki insanın karmaşık ruh durumları, aralarındaki aşkı tanımlanmasıgüç bir duruma dönüştürüyor. Adı anılmayan kahraman yaşadığı tüm çaresizliklerden ve ruhsalçatışmalardan sıyrılabilmek için sığındığı Nefes Saatçisi ve saatçiNurettin Efendi hikayenin atmosferini bambaşka bir yere çekiyor. Hayal Meyal’in her satırında Tarık Tufan’ın samimi ve  vurucu üslubu var.

Hayal Meyal Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-10-02
ISBN 9759961169
Baskı Sayısı 13. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 128
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Hayal Meyal PDF İndir


Hayal Meyal kitabı, Tarık Tufan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Tarık Tufan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Tarık Tufan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

3 Yorum

  • Xxxx Temmuz 6, 2019, 3:06 pm

    Tarık tufanın kitaplarını yollayabilir misiniz

  • Meral Ağustos 29, 2019, 11:59 am

    Lutfen kitabi yollayabilir misiniz mailime?

  • Ela Ekim 23, 2019, 8:53 pm

    Tarık Tuafani seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.