Hasretinden Prangalar Eskittim – Ahmed Arif Pdf İndir

Kasım 23, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hasretinden Prangalar Eskittim gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ahmed Arif yazarı tarafından yazılan Hasretinden Prangalar Eskittim kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hasretinden Prangalar Eskittim

Hasretinden Prangalar Eskittim Kitabının Kısa Özeti Oku

Hasretinden Prangalar Eskittim kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Hasretinden Prangalar Eskittim, ilk kez 1968 yılında yayımlandı. O tarihten günümüze defalarca baskı yaptı. Birbirini takip eden birkaç kuşak sosyalist ve devrimcinin ellerinde, sözlerinde ve şarkılarındaydı. Birçok kişinin acı tatlı hatıralarında unutulmaz, özel bir yeri oldu.Ahmed Arif şiirleri bizce, hem şairin kendi kuşağının hem de ardından 68-78 kuşaklarının memleket ve halk sevgisini, isyancı ruhunu ve başkaldırı etiğini simgeliyor. Kitabın bu 40. yıl özel basımıyla Ahmed Arif’in dizeleriyle, eski kuşaklara bir kırmızı karanfil vermek istedik. Daha da önemlisi, gözlerden silinmeye çalışıldıkları bu çağda, bu fikirleri ve değerleri genç okurlara taşımak, hatırlatmak istedik.

Hasretinden Prangalar Eskittim Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-11-17
ISBN 9753426527
Baskı Sayısı 14. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 184
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Hasretinden Prangalar Eskittim PDF İndir

Hasretinden Prangalar Eskittim kitabı, Ahmed Arif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ahmed Arif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ahmed Arif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • İbrahim Ocak 26, 2020, 11:40 am

    Ne oldu o kadar güzel ki 8 9 bir 72 merhaba için bir neden yok ki Allah da onu seni seviyorum demek kolay ama yüreğime zor olan kendimizi tanımak için bir zaman sonra dilimi içinde merhaba ve ben hala seni seviyorum ama çalışmıyorum nasılsın merhaba için ve bu konuda bir çok şey var ki bu kadar da güzel olmaz mı hiç bir zaman dilimi içerisinde merhaba için bir neden yok mu bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.