Haşırt Dı Bilekbord – Zafer Algöz Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Haşırt Dı Bilekbord gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Zafer Algöz yazarı tarafından yazılan Haşırt Dı Bilekbord kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Haşırt Dı Bilekbord


Haşırt Dı Bilekbord Kitabının Kısa Özeti Oku


Haşırt Dı Bilekbord kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Zafer Abimin bu yazılarını okurken gerçekten çok güldüm. Mal güzel. Müthiş bir zamanlama ile yazılmış performanslar gibiler. Bazen bu performanslara canlı tanıklık da ettim, çok şanslıyım. Hem esnek hem beton gibi sağlam öyküler. Peki, hiç düşündünüz mü nedir bunun sebebi? Ben düşündüm.İyi şeyleri ancak iyi çocuklar yapar.Zafer Abim de hiç yaşlanmayan o iyi çocuklardandır.”Cem YılmazZafer Algöz; Kemal Sunal’dan Sadri Alışık’a, Öztürk Serengil’den Fatma Girik’e, Erkan Can’dan Cem Yılmaz’a pek çok sanatçıyla setlerde, sahnede ve dost meclislerinde yaşadıklarını anlatıyor. Haşırt Dı Bilekbord güldürüyor, hüzünlendiriyor ve sanat dünyasının önemli isimlerini daha yakından tanıma fırsatı sağlıyor.Usta bir oyuncunun tanıklıklarıyla sese ve zamana soluk veren öyküler… 

Haşırt Dı Bilekbord Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-03-01
ISBN 9751037459
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 224
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Haşırt Dı Bilekbord PDF İndir


Haşırt Dı Bilekbord kitabı, Zafer Algöz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Zafer Algöz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Zafer Algöz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

4 Yorum

 • teknodeha Temmuz 1, 2019, 3:20 am

  kitap nasıl iniyor

 • ali kul Temmuz 17, 2019, 10:32 pm

  Aslında bu kitabı satın almıştım ve bir yerde unuttum. Şimdi kaldığım yerden devam etmek istiyorum.

 • adem öztürk Ocak 9, 2020, 3:27 am

  kitabı nasıl alabileceğiz?

 • tuncay Nisan 7, 2020, 12:11 pm

  corona günlerinde biraz olsun neşelendirecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.