Hareketli Uçak – Rebecca Finn Pdf İndir

Aralık 23, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hareketli Uçak gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Rebecca Finn yazarı tarafından yazılan Hareketli Uçak kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hareketli Uçak

Hareketli Uçak Kitabının Kısa Özeti Oku

Hareketli Uçak kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Hareketli Kitaplar çocukların boyat algılarını, el göz koordinasyonlarınıve çevreyle bağlantı kurma yeteneklerini geliştirmek amacıylahazırlanmıştır. Çocuğunuzun elinden düşürmeyeceği Hareketli Kitaplarhem çok eğlenceli, hem de çok dayanıklı.

Hareketli Uçak Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Nevin Avan Özdemir
Yayın Tarihi 2017-07-20
ISBN 9944882651
Baskı Sayısı 7. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 8
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 18 x 18 cm

Hareketli Uçak PDF İndir

Hareketli Uçak kitabı, Rebecca Finn isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Rebecca Finn yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Rebecca Finn Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)