Hareketli Süpermarket (Hareketli Kitaplar) – Ruth Redford Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hareketli Süpermarket (Hareketli Kitaplar) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ruth Redford yazarı tarafından yazılan Hareketli Süpermarket (Hareketli Kitaplar) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hareketli Süpermarket (Hareketli Kitaplar)

Hareketli Süpermarket (Hareketli Kitaplar) Kitabının Kısa Özeti Oku

Hareketli Süpermarket (Hareketli Kitaplar) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Minikler süpermarkette alışveriş yapmayı öğreniyor. Çocuğunuz parmaklarını kullanarak kitaptaki aktivitelere katılabilir, kendi öyküsünü oluşturabilir.Hareketli Kitaplar çocukların boyut algılarını, el göz koordinasyonlarını ve çevreyle bağlantı kurma yeteneklerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır.Çocuğunuzun elinden düşürmeyeceği Hareketli Kitaplar hem çok eğlenceli, hem de çok dayanıklı!

Hareketli Süpermarket (Hareketli Kitaplar) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Nevin Avan Özdemir
Çizer: Melanie Combes
Yayın Tarihi 2017-10-02
Orjinal Adı Busy Supermarket
ISBN 6053322825
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 8
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 18 x 18 cm

Hareketli Süpermarket (Hareketli Kitaplar) PDF İndir

Hareketli Süpermarket (Hareketli Kitaplar) kitabı, Ruth Redford isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ruth Redford yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ruth Redford Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)