Hareketli İtfaiye (Hareketli Kitaplar) – Rebecca Finn Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hareketli İtfaiye (Hareketli Kitaplar) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Rebecca Finn yazarı tarafından yazılan Hareketli İtfaiye (Hareketli Kitaplar) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hareketli İtfaiye (Hareketli Kitaplar)

Hareketli İtfaiye (Hareketli Kitaplar) Kitabının Kısa Özeti Oku

Hareketli İtfaiye (Hareketli Kitaplar) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Minikler bu ilginç kitapta kahraman itfaiyecilerle tanışıyor. Çocuğunuz parmaklarını kullanarak kitaptaki aktivitelere katılabilir, kendi öyküsünü oluşturabilir. Hareketli Kitaplar çocukların boyut algılarını, el göz koordinasyonlarını ve çevreyle bağlantı kurma yeteneklerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Çocuğunuzun elinden düşürmeyeceği Hareketli Kitaplar hem çok eğlenceli, hem de çok dayanıklı! 

Hareketli İtfaiye (Hareketli Kitaplar) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Nevin Avan Özdemir
Yayın Tarihi 2018-11-19
Orjinal Adı Busy Fire Station
ISBN 6053322849
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 8
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 18 x 18 cm

Hareketli İtfaiye (Hareketli Kitaplar) PDF İndir

Hareketli İtfaiye (Hareketli Kitaplar) kitabı, Rebecca Finn isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Rebecca Finn yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Rebecca Finn Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)