Hammit Olimpiyatlar Ülkesi Set 3 (5 Kitap) – Cem Gülbent Pdf İndir

Nisan 19, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Hammit Olimpiyatlar Ülkesi Set 3 (5 Kitap) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Cem Gülbent yazarı tarafından yazılan Hammit Olimpiyatlar Ülkesi Set 3 (5 Kitap) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Hammit Olimpiyatlar Ülkesi Set 3 (5 Kitap)

Hammit Olimpiyatlar Ülkesi Set 3 (5 Kitap) Kitabının Kısa Özeti Oku

Hammit Olimpiyatlar Ülkesi Set 3 (5 Kitap) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Anadolu’dan Fantasti’ye… Selam… Ben Hammit! Bu fantastik dünyanın kahramanıyım. Zıpır mirketler Sosi ve Feti, süsüne düşkün Zebragül, bazen güzel sözler söyleyen ama sonunda hep saçmalayan Bilgin de yol arkadaşlarım. Sonunda Olimpiyatlar Ülkesi’ne ulaştık! Ama macera daha yeni başlıyor: Kötü kalpli Ador, Kukiler ve Masallar Ülkesi sakinleri ile bu olimpiyatlarda yarışmamız gerekiyor. Altın Kristal’i kazanmalıyız! Birbirinden heyecanlı oyunlar, gizemli tuzaklar, çözülmeyi bekleyen şifreler, heyecan, macera ve elbette eğlence… Hepsi bu seride! Haydi, durma! Sayfaları çevir, sen de bu eğlenceli maceraya katıl! Geceleri kendi fantastik dünyasına dalan Hammit ve arkadaşlarının maceralarına doyamayacaksınız… Kartal UçurumuKöşe KapmacaMayın TarlasıOlimpiyatlar ÜlkesiRenklerden Kaçış

Hammit Olimpiyatlar Ülkesi Set 3 (5 Kitap) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-04-03
ISBN 6050825565
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 560
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Hammit Olimpiyatlar Ülkesi Set 3 (5 Kitap) PDF İndir

Hammit Olimpiyatlar Ülkesi Set 3 (5 Kitap) kitabı, Cem Gülbent isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Cem Gülbent yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Cem Gülbent Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.