Halide Edip’le Bir Gün / Ünlülerle Bir Gün 2 – Mustafa Orakçı Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Halide Edip’le Bir Gün / Ünlülerle Bir Gün 2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Mustafa Orakçı yazarı tarafından yazılan Halide Edip’le Bir Gün / Ünlülerle Bir Gün 2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Halide Edip’le Bir Gün / Ünlülerle Bir Gün 2

Halide Edip’le Bir Gün / Ünlülerle Bir Gün 2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Halide Edip’le Bir Gün / Ünlülerle Bir Gün 2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sevgili ebeveynler, çocuklarınızın hem tarihini öğrenip, hem de bunu öğrenirken hoşça vakit geçirmesini mi istiyorsunuz? Çocuğunuz “Ünlülerle Bir Gün” dizisinin “Halide Edip’le Bir Gün” isimli bu kitabıyla, milli mücadelenin kadın kahramanlarından Halide Edip Adıvar’ın macera dolu hikayesini okurken, milli mücadele sürecinde Türkiye’yi betimler, vatanın kurtuluşu için gösterilen fedakarlıkları fark eder, olumsuz şartlarda cesaret ve şevkini korur, başarının bireylerin görev ve sorumluluklarını yerine getirmelerine bağlı olduğunu fark eder.

Halide Edip’le Bir Gün / Ünlülerle Bir Gün 2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-10-23
ISBN 6050820973
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15 x 21 cm

Halide Edip’le Bir Gün / Ünlülerle Bir Gün 2 PDF İndir

Halide Edip’le Bir Gün / Ünlülerle Bir Gün 2 kitabı, Mustafa Orakçı isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Mustafa Orakçı yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Mustafa Orakçı Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)