Güneşi Uyandıralım – Jose Mauro De Vasconcelos Pdf İndir

Ocak 3, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Güneşi Uyandıralım gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Jose Mauro De Vasconcelos yazarı tarafından yazılan Güneşi Uyandıralım kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Güneşi Uyandıralım

Güneşi Uyandıralım Kitabının Kısa Özeti Oku

Güneşi Uyandıralım kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Şeker Portakalı’nın sevimli, küçük kahramanı Zeze işte yine karşınızda. Gözlerinin içi yine ışıl ışıl, yüreği yine sevgi dolu. Ama hüzünleri, biraz daha büyümüş bir çocuğun hüzünleri. Küçüklüğündeki küçük Şeker Portakalı yok, ama bu kez de yüreğinde sevgili kurbağası var. Zengin ve aşırı alıngan bir aile tarafından evlat edinilmiş. Ama Zeze yeni babasının iyi niyetine karşılık vermiyor. Evdeki biricik dostu, aşçı Dadada. Bir de düşlerindeki, yeri doldurulamayan, yüreğine kadar sokulup yerleşen kurbağa ve bir filmde görerek gerçek babasının yerine koyduğu ünlü Fransız şarkıcısı Maurice Chevalier. Çok parlak bir öğrenci olan Zeze sırılsıklam âşık oluyor. O güne kadar herkesi kızdıran, kimi de tehlikeli şeytanlıklar yapan bir çocuk. Çocukluğunun sonu, yeniyetmeliğin ilk adımları, verilmesi gereken yalnızlık sınavı…Zeze’nin, dostlarını hayâl kırıklığına uğratması olanaksız. Onun her yaştan pek çok dostu olduğunu da iyi biliyoruz. Şeker Portakalı’nın devamı olan Güneşi Uyandıralım’ı da çok seveceğinize inanıyoruz. Dizinin üçüncü kitabı olan Delifişek’te bu kez, Zeze’yi delikanlılık yaşında bulacaksınız.

Güneşi Uyandıralım Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Aydın Emeç
Yayın Tarihi 2018-04-18
Orjinal Adı Vamós Aquecer o Sol
ISBN 9750725050
Baskı Sayısı 72. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 272
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Güneşi Uyandıralım PDF İndir

Güneşi Uyandıralım kitabı, Jose Mauro De Vasconcelos isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Jose Mauro De Vasconcelos yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Jose Mauro De Vasconcelos Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

8 Yorum

 • sıla Mart 12, 2019, 1:48 pm

  merhaba kitabı indirmek istiyorum

 • Fatma Mart 12, 2019, 11:43 pm

  Kitabi indirmek istiyorum

 • Ayşegül Mart 13, 2019, 11:26 am

  Kitabı indirmek istiyorum

 • Ayşegül Mart 13, 2019, 11:27 am

  Kitabı indirmek istiyorum sadece

 • Ayşegül Mart 13, 2019, 11:29 am

  Merhaba linki mail atabilir misiniz
  aysegulgenc9590@gmail.com

 • Onur Temmuz 19, 2019, 5:01 pm

  Kitabı indirmek istiyorum

 • Özge Aralık 28, 2019, 11:45 pm

  Kitabi indiremiyorum

 • İlyas Mart 17, 2020, 4:22 pm

  pdf linkini gönderebilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.