Gülücük Renkli Kelebek – LJiğdem Gündeş Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Gülücük Renkli Kelebek gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

LJiğdem Gündeş yazarı tarafından yazılan Gülücük Renkli Kelebek kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Gülücük Renkli Kelebek

Gülücük Renkli Kelebek Kitabının Kısa Özeti Oku

Gülücük Renkli Kelebek kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
insanlık kültüründen gerçeklerinden ve hayallerinden beslenen masallar hepimize ışık tutan kültürel ögelerden bir tanesi. Gerek derin, içeriği, gerek vermeye çalıştığı mesajları, gerekse zengin anlatımı ile yaşamımıza binbir çeşit renk ve derin anlamlar katıyor. Heleçocuk dünyası onlarsız asla olmuyor. LJocukların türlü çeşit hayallerine ve rüyalarına kaynaklık ediyor, oşık tutuyor. Masalları adeta bir nakış gibi işleyen, onlara çeşit çeşit renkve doku katan LJiğdem Gündeş, Renkli Masallar dizisi ile çocukları düşlere kanat açmaya, onları kendi masallarını yazmaya davet ediyor.

Gülücük Renkli Kelebek Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-09-04
ISBN 9752122529
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 30
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 25 x 25 cm

Gülücük Renkli Kelebek PDF İndir

Gülücük Renkli Kelebek kitabı, LJiğdem Gündeş isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser LJiğdem Gündeş yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

LJiğdem Gündeş Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)