Gully Potchard’ın Tuhaf ve Tehlikeli Keşifleri – Julia Gee Pdf İndir

Nisan 28, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Gully Potchard’ın Tuhaf ve Tehlikeli Keşifleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Julia Gee yazarı tarafından yazılan Gully Potchard’ın Tuhaf ve Tehlikeli Keşifleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Gully Potchard’ın Tuhaf ve Tehlikeli Keşifleri

Gully Potchard’ın Tuhaf ve Tehlikeli Keşifleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Gully Potchard’ın Tuhaf ve Tehlikeli Keşifleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Gully Potchard kesinlikle sorun çıkarmak istemiyordu…Gully sıradan bir çocuk… en azından kendisi öyle sanıyor. Ama eski bir tanıdığıyla karşılaşınca kendini birtakım alengirli işlere karışmış buluveriyor.Kediler köpekler kayboluyor, bir çocuk kaçırılıyor ve fidye mektupları yanlış adreslere gidiyor!Ama bir fırtına ve bir yangının arasında Gully sıra dışı bir yeteneği olduğunu keşfediyor, hem de onu hiç beklenmedik şekilde kahraman yapabilecek bir yetenek…

Gully Potchard’ın Tuhaf ve Tehlikeli Keşifleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Nihal Tokinan Gökçe
Yayın Tarihi 2018-04-17
Orjinal Adı The Dangerous Discoveries of Gully Potchard
ISBN 6052953792
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 312
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Gully Potchard’ın Tuhaf ve Tehlikeli Keşifleri PDF İndir

Gully Potchard’ın Tuhaf ve Tehlikeli Keşifleri kitabı, Julia Gee isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Julia Gee yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Julia Gee Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.