Gülliver Devler Ülkesinde / Çocuk Klasikleri – Jonathan Swift Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Gülliver Devler Ülkesinde / Çocuk Klasikleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Jonathan Swift yazarı tarafından yazılan Gülliver Devler Ülkesinde / Çocuk Klasikleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Gülliver Devler Ülkesinde / Çocuk Klasikleri

Gülliver Devler Ülkesinde / Çocuk Klasikleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Gülliver Devler Ülkesinde / Çocuk Klasikleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
MEB tavsiyeli 100 Temel Eserden renkli resimli 8+ yaş için hazırlanmış çocuk kitapları.Alanında uzman çizerlerce resimlenen kitaplar kapağı, cildi ve rengârenk sayfaları ile şipşirin çocukların beğeniyle okuyacakları bir dizi oluşturduk.Titiz bir çalışma ile pedogoglar danışmanlığında hazırlanan, onların zihinlerinde olumsuz etki bırakacak terimlerden sakındırılarak hazırlanmış metinlerle çocuklara okumayı sevdirmeyi amaçladığımız serimiz rengarenk masal ve hikayelerden oluşuyor. Her çok bir gün bir yerde Pollyanna’ yı okur, Pinokyo’ nun uzayan burnuna güler, Alis ile harikalar diyarını gezer, daha büyük hayallere resimlenmiş küçük masalların kapısından girer… Onların hayal güçlerini bilinçli olarak geliştirmek, hayallerine model olmak için onlara kitap okutmak gerek…Sizde çocuklarınızın sıkılmadan, zevkle üstelik MEB’ in tavsiye ettiği hikaye ve masalları okumasını istiyorsanız, bu dizi tam size göre…

Gülliver Devler Ülkesinde / Çocuk Klasikleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Derleyici: Şengül Gülbahçe
Yayın Tarihi 2009-01-01
ISBN 9752632201
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 65
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 14 x 20 cm

Gülliver Devler Ülkesinde / Çocuk Klasikleri PDF İndir

Gülliver Devler Ülkesinde / Çocuk Klasikleri kitabı, Jonathan Swift isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Jonathan Swift yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Jonathan Swift Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)