Gözağrısı – Gökhan Özcan Pdf Kitap İndir

Ocak 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Gözağrısı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Gökhan Özcan yazarı tarafından yazılan Gözağrısı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Gözağrısı


Gözağrısı Kitabının Kısa Özeti Oku


Gözağrısı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Söz geçiyor belki ama mânâ bir başka şey olarak bizimle kalıyor.Edilmiş onca kelâm, kurulmuş onca cümle, buğulanmış onca cam… Mânâ taşıyan katarlar olarak dura kalka geçip gidiyor ömrümüzün uçsuz bucaksız düzlüklerinden.Uzun uzun yaşıyoruz ya bu dünyada, işte hep o mânâyı damıtmak için…Söylenmişlerden, söylenmemişlerden…Bir kâğıdın üstüne dökülmüşlerden, bir camın buğusuna yazılmışlardan, bir hâfızanın derinliklerine emanet edilmişlerden…İyi ki o mânâ var. İyi ki var da, ne zaman sendelesek yıkılıp gitmemek için tutunuyoruz köşe bucağına.Kimi sözler o mânâyı muhafaza etmek için daima bizimle kalıyor, kimi şöyle bir dokunup geçiyor.Nereden bildiğimizi artık hatırlamadığımız birçok şey, zamanın içinde unutulup giden bir sözün bize dokunuşunun eseri.Demek sözlerin de insanlar gibi bir kaderi var.”

Gözağrısı Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-11-28
ISBN 6055830663
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 200
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Gözağrısı PDF İndir


Gözağrısı kitabı, Gökhan Özcan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Gökhan Özcan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Gökhan Özcan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

4 Yorum

 • Hasan Akkus Kasım 16, 2019, 7:57 pm

  Teşekkürler

 • Www Aralık 5, 2019, 7:21 am

  Sa

 • Gfufyff Şubat 3, 2020, 3:38 pm

  Buraya da yorum

 • sdadadada Şubat 3, 2020, 3:47 pm

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.