Görgü Kuralları / Larousse Ansiklopedim – Valerie Guioux Pdf İndir

Şubat 23, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Görgü Kuralları / Larousse Ansiklopedim gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Valerie Guioux yazarı tarafından yazılan Görgü Kuralları / Larousse Ansiklopedim kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Görgü Kuralları / Larousse Ansiklopedim

Görgü Kuralları / Larousse Ansiklopedim Kitabının Kısa Özeti Oku

Görgü Kuralları / Larousse Ansiklopedim kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Larousse Ansiklopedim dizisinde yer alan kitaplar, çocuklarımıza konuyla ilgili genel bilgiler sunuyor ve merak ettikleri konuları basit, kolay anlaşılır, görsellerle zenginleştirilmiş bir biçimde aktarıp genel kültürlerinin genişlemesini sağlıyor.Üstelik kitapların sonunda yer alan oyunlar ve çıkartmalar sayesinde keyifle geçecek saatler de garanti.

Görgü Kuralları / Larousse Ansiklopedim Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-04-24
Orjinal Adı Ma Baby Encyclopédie Larousse: La Politesse
ISBN 6054984831
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 22 cm

Görgü Kuralları / Larousse Ansiklopedim PDF İndir

Görgü Kuralları / Larousse Ansiklopedim kitabı, Valerie Guioux isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Valerie Guioux yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Valerie Guioux Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • mırrat Mayıs 10, 2020, 3:48 am

    harika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.