Görevlerimi Yapıyorum – Sorumluluk – Rukiye Karaköse Pdf İndir

Aralık 30, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Görevlerimi Yapıyorum – Sorumluluk gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Rukiye Karaköse yazarı tarafından yazılan Görevlerimi Yapıyorum – Sorumluluk kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Görevlerimi Yapıyorum – Sorumluluk

Görevlerimi Yapıyorum – Sorumluluk Kitabının Kısa Özeti Oku

Görevlerimi Yapıyorum – Sorumluluk kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Değerli Eğitimciler,İlköğretim programında yer alan “Sorumluluk, plan, program, görev, ödev, grup, iş birliği, iş bölümü, başarı, huzur, güven, ihmalkârlık, ertelemek, dağınık-toplu, ödünç almak, unutmak, yardım, trafik, canlı-cansız, çevre, yuva, meslek, bugün, yarın, önce-sonra, kural, eğlenme ” gibi kavramların işlendiği “Görevlerimi Yapıyorum” isimli bu kitap ile aşağıdaki kazanımlar hedefleniyor.* Yapacağı işleri öncelik ve önem sırasına koyarak günlük ve haftalık çalışma planları yapar. Yaptığı planlara uyar.* Okula niçin hazırlıklı gelinmesi gerektiğini açıklar.* Kişisel olarak gelişimine uygun amaçlar belirleyerek bu amaçlara ulaşmak için izleyeceği aşamaları planlar.* İnsanların mutluluğunun, bireylerin aile içerisinde ve ülke genelinde üzerlerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmelerine bağlı olduğunu kavrar.* Kulüp ve diğer grup çalışmalarında bir görevin tamamlanması için işbirliği yapar ve sorumluluğu paylaşır.*Sınıfını, okulunu ve çevresini temiz tutmak ve korumak için sorumluluk alır.* Başkalarının eşyalarını izin alarak kullanır ve bu eşyalara zarar vermez.

Görevlerimi Yapıyorum – Sorumluluk Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-12-15
ISBN 9752639416
Baskı Sayısı 10. Baskı
Dil TÜRKÇE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Görevlerimi Yapıyorum – Sorumluluk PDF İndir

Görevlerimi Yapıyorum – Sorumluluk kitabı, Rukiye Karaköse isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Rukiye Karaköse yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Rukiye Karaköse Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)