Gölün Dibindeki Ev Pdf İndir

Ekim 27, 2017

Gölün Dibindeki Ev

 

James adlı genç Amelia’ya çıkma teklifi ediyor ve bir dahaki sefere gölün yanında buluşmak üzere ayrılıyorlar. James, Amelia’yı etkilemek için kanoyla açılmayı teklif ediyor ve göle açılıyorlar. Gölün bilinmeyen yerlerine keşke çıkıyorlar, gölün bitiminde dar bir geçitten geçip başka bir göl daha buluyorlar. Bu gölde dolaşırken, gölün altındaki çatıyı fark ediyorlar. James ve Amelia dalış yapıyorlar fakat uzun süre kalamıyorlar. Bu yüzden bir daha ki sefere dalış takımı getiriyorlar. Bu sefer eve girdiklerine daha çok keşif yapıyorlar. Evde her şey yerli yerinde, masaların üstünde yemek takımları, koltuklar, hatta gölden bağımsız bir havuz bile var. Artık zamanlarının çoğunu bu eve gelerek  geçiriyorlar. Bir gün evde yalnız olmadıklarını fark ediyorlar ve korku dolu anlar başlıyor.

 

Arka Kapak

2015 ve 2016’da Türkiye’nin En Çok Satan Korku Gerilim Kitabı Olan Kafes’in Yazarı Josh Malerman’dan Tüyler Ürpertici, Yepyeni Bir Roman! İkisi de on yedi yaşındaydı. İkisi de korkuyordu. İkisi de evet diyordu. Mükemmel bir ilk randevuydu: üzerinde kanoyla kürek çekilen göller, sandviçler ve soğuk içecekler… Ama Amelia ve James aniden suyun altında yaşamlarını sonsuza dek değiştiren bir şey keşfettiler. İki katlı. Bir bahçeli. Ve ön kapısı da açık. Gölün dibinde bir ev. Amelia ve James için tek bir kural var: Evle ilgili soru sormak yok. Peki böylesine muhteşem bir yerin, belli bir bedelinin olmaması mümkün mü? İkili dalgaların altında parıldayan evde vakit geçirirken gerçekler de ortaya çıkmaya başlıyor: Bir Evin Boş Olması, Orada Kimse Olmadığı Anlamına Mı Geliyor? “Josh Malerman bu işi biliyor.”

-Hugh Howey, Silo serisinin çoksatan yazarı-

“Josh Malerman ilk aşkın getirdiği o peri masalı havasındaki nostaljiyi ustalıkla yansıtıyor ve biz okurlar da gerilimi hissettiğimizde bile uyarı işaretlerini görmezden gelip, bile isteye o yolda ilerlemeye devam ediyoruz.”

 

-LitReactor.com-

 

 

 

“Gölün Dibindeki Ev, klasik korku anlatılarında çıtayı yükseğe koyuyor. Malerman cüretkâr ve yetenekli bir hikâye anlatıcısı.”

 

-Dead End Fullies-

 

“Malerman, bu harikulade korku hikâyesinde, bizi aşk ve büyünün soğuk sularına sokuyor, iki gencin bu sulara açılma macerasını incelikle anlatıyor.”

 

-Livius Nedin, Booked, Podcast-

 

Kitap Bilgisi

Medya Cinsi : Ciltsiz

Sayfa Sayısı : 184

Baskı Sayısı : 4. Basım

Yazar: Josh Malerman

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

5 Yorum

 • Monique Lindsey Kasım 3, 2017, 12:47 pm

  Siteniz çok güzel

 • Muriel Nelson Kasım 3, 2017, 12:47 pm

  Harika bir yazı

 • Melvin Bass Kasım 3, 2017, 12:47 pm

  Allah razı olsun.

 • Olivia Torres Kasım 3, 2017, 12:47 pm

  Çok sağol yaa. 😀

 • Jay Graves Kasım 3, 2017, 12:47 pm

  Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)