Gezegenimiz / İlk Sorular ve Cevaplarla – Kollektif Pdf İndir

Ocak 5, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Gezegenimiz / İlk Sorular ve Cevaplarla gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kollektif yazarı tarafından yazılan Gezegenimiz / İlk Sorular ve Cevaplarla kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Gezegenimiz / İlk Sorular ve Cevaplarla

Gezegenimiz / İlk Sorular ve Cevaplarla Kitabının Kısa Özeti Oku

Gezegenimiz / İlk Sorular ve Cevaplarla kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
• Dünya neden döner?• Fosiller nasıl oluşur?• Neden deprem oluyor?• Yağmur nereden geliyor?• Dünya’yı nasıl koruyabilirizHey sen! Meraklı çocuk…Biliyorum, aklında Dünya’yla, yaşadığın bu gezegenle ilgili pek çok soru dolanıp duruyor.Hiç şüphem yok ki sen de çok merak ediyorsun denizin altında dağlar olup olmadığını, fosillerin nasıl oluştuğunu, yerkabuğunun hareket edip etmediğini ya da gezegenimizin merkezinde ne olduğunu…Bütün bu soruların cevaplarını sayfalarımda keşfedecek, dinozorlarla ilgili pek çok yeni şey öğrenecek ve hatta en sonunda da bilgini ölçme fırsatı bulacaksın.Merak etmek güzeldir… merak öğretir… meraktır insanlığın ilerlemesini, her gün yeni adımlar atmasını sağlayan…O hâlde merak etmeye, öğrenmeye devam!

Gezegenimiz / İlk Sorular ve Cevaplarla Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Neşem Hepsağ
Yayın Tarihi 2018-11-26
ISBN 6054984695
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 21 x 32 cm

Gezegenimiz / İlk Sorular ve Cevaplarla PDF İndir

Gezegenimiz / İlk Sorular ve Cevaplarla kitabı, Kollektif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kollektif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kollektif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.