Geri Dönüştürmeye Yardım Ediyorum Yeniden Kullanıyorum – Charles Ghigna Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Geri Dönüştürmeye Yardım Ediyorum Yeniden Kullanıyorum gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Charles Ghigna yazarı tarafından yazılan Geri Dönüştürmeye Yardım Ediyorum Yeniden Kullanıyorum kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Geri Dönüştürmeye Yardım Ediyorum Yeniden Kullanıyorum

Geri Dönüştürmeye Yardım Ediyorum Yeniden Kullanıyorum Kitabının Kısa Özeti Oku

Geri Dönüştürmeye Yardım Ediyorum Yeniden Kullanıyorum kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kullandığımız eşyaları geri dönüştürüyoruz.Biz hepimiz çok eğleniyoruz.Küçük, harika gezegenimize yardım ediyoruz.Eski eşyalarımızı geri dönüştürüp, yeniden kullanıyoruz.Biz gezegenimizi çok seviyoruz.Çevre duyarlılığı ve doğayı koruma bilinci oluşturan okuma kitapları.Doğada gözlem yapma ve doğadaki canlıları algılama becerilerinin gelişimine destek.Okuma sevgisini artırıyor…GEZEGENİMİ SEVİYORUM SERİSİNDEKİ DİĞER KİTAPLAR:• Gezegenimi Seviyorum – Küçük TOHUMLAR, Renk Renk Çiçekler• Gezegenimi Seviyorum – Parkta Oynuyorum, TEMİZ TUTUYORUM• Gezegenimi Seviyorum – SU YAŞAMDIR

Geri Dönüştürmeye Yardım Ediyorum Yeniden Kullanıyorum Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-11-08
ISBN 6054984510
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 24 cm

Geri Dönüştürmeye Yardım Ediyorum Yeniden Kullanıyorum PDF İndir

Geri Dönüştürmeye Yardım Ediyorum Yeniden Kullanıyorum kitabı, Charles Ghigna isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Charles Ghigna yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Charles Ghigna Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)