Geldik Sayılır – İbrahim Tenekeci Pdf Kitap İndir

Nisan 18, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Geldik Sayılır gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

İbrahim Tenekeci yazarı tarafından yazılan Geldik Sayılır kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Geldik Sayılır


Geldik Sayılır Kitabının Kısa Özeti Oku


Geldik Sayılır kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
İnsan yorgunluktan ibarettir.Gelir, yorulur ve gider.Hayatın bir yolculuk olduğunainanıyoruz. Gitmek için geldik.Bu yaşıma kadar gördüğüm güzellikve inceliklerin bir kısmı bu kitaptabulunuyor. Geldik Sayılır, on beş yılboyunca kaleme aldığım gezi vedostluk yazılarından oluşuyor. Birazda hatıralar, hevesler.Elbette gitmek istediğim haldegidemediğim yerler de var. Ahlat,Gelendost, Sultandağı gibi. Belkioraları da görme imkânım olur vekitaptaki yerlerini alırlar. 

Geldik Sayılır Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-12-27
ISBN 9759969509
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 200
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Geldik Sayılır PDF İndir


Geldik Sayılır kitabı, İbrahim Tenekeci isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser İbrahim Tenekeci yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

İbrahim Tenekeci Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • SEY Mart 19, 2020, 5:14 pm

    LİNK ALABİLİR MİYİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.