Gece Maymunu Gündüz Maymunu – Julia Donaldson Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Gece Maymunu Gündüz Maymunu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Julia Donaldson yazarı tarafından yazılan Gece Maymunu Gündüz Maymunu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Gece Maymunu Gündüz Maymunu

Gece Maymunu Gündüz Maymunu Kitabının Kısa Özeti Oku

Gece Maymunu Gündüz Maymunu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Gece Maymunu ve Gündüz Maymunu’nun dünyaları birbirinden öylesine farklı ki… Ç¢deta gece ve gündüz gibiler ! Ancak birbirinden siyahla beyaz kadar farklı dünyalarını birbirinden öğrenirken, Gece Maymunu ve Gündüz Maymunu arkadaşlığı da öğrenecek… “Küçük çocukların geceyle ilgili endişelerini gidermenin daha akıllıca bir yolu olabilir mi?” – Evening Standartde okumak “Yatma zamanı geldiğinde okumak için ideal…” – Independent 

Gece Maymunu Gündüz Maymunu Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Derin Erkan
Yayın Tarihi 2017-12-19
Orjinal Adı Night Monkey
ISBN 6053411161
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Gece Maymunu Gündüz Maymunu PDF İndir

Gece Maymunu Gündüz Maymunu kitabı, Julia Donaldson isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Julia Donaldson yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Julia Donaldson Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)