Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım – Melike Günyüz Pdf İndir

Ocak 30, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Melike Günyüz yazarı tarafından yazılan Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım Kitabının Kısa Özeti Oku

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Çocukların büyürken birey olma bilinçlerini geliştirmeleri, yaratılıştan gelen özelliklerinin farkına varmaları ve kendileri ile barışık bir kişilik geliştirmeleri için hazırlanan bu dizinin en önemli özelliği parmak izi tekniği ile resimlendirilmiş olması. Bay ve Bayan karga, oğulları Gaki, Gukki ve kızları Süslü Çikolata’dan oluşan komik karga ailesinin, kendileri gibi eğlenceli maceraları… Bu maceranın bütün kahramanları parmak izi tekniğiyle resmedildi. Masalların sonunda yer alan sanat etkinleriyle herkesi parmak iziyle resim yapmaya davet ediyoruz. Setin Kitapları 1. Ses Yarışması2. Süslü Çikolata3. Pamuk Karga4. Şarkıcı Gukki5. Ay Nereye Kayboldu?6. Mavi Gaki

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-11-14
ISBN 9755016085
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 20 x 20 cm

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım PDF İndir

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım kitabı, Melike Günyüz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Melike Günyüz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Melike Günyüz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.