FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası – Funda Zehra Ayaz Pdf İndir

Nisan 22, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Funda Zehra Ayaz yazarı tarafından yazılan FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası


FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitabının Kısa Özeti Oku


FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Merhaba Tonguçlu! Yoksa sen de yaklaşan sınavda Biyoloji dersini nasıl halledeceğini mi düşünüyorsun? O Zaman doğru yerdesin! TYT hazırlığında FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası bu dersteki en büyük yardımcın olacak! Kitap oldukça kolay bir kullanıma sahip. Sol tarafta yer alan sayfalarda 9 ve 10. sınıf Biyoloji dersi konu anlatımları yer alıyor. Sol üstte yer alan karekodu okutarak Youtube videosuna ulaşabilir, konu anlatım videolarını izleyebilirsin. Videoların yayına gireceği tarihler ise kitabının “İçindekiler” kısmında bulunuyor. Konu kısmını hallettikten sonra soruları çözmeye başlayabilirsin. Sağ taraftaki sayfalarda FUNDAmentals Biyoloji Testleri yer alıyor. Takıldığın veya eksik bıraktığın sorularda yine sağ üstte yer alan karekodu okutarak çözüm videosuna ulaşabilirsin. Yenilenen 2018-2019 müfredatı ve ÖSYM soruları ile tam uyumlu FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası ile Biyoloji dersini sorunsuz hallet!

FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-10-24
ISBN 6057568021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 19 x 27 cm

FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası PDF İndir


FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası kitabı, Funda Zehra Ayaz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Funda Zehra Ayaz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Funda Zehra Ayaz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

7 Yorum

  • ABDULLAH Haziran 9, 2019, 3:19 pm

    BANA DA YOLLAR MISINIZ?

  • Sönmez Ocak 30, 2020, 4:53 pm

    Banada gönderirmisiniz

  • Tuğçe Mart 27, 2020, 6:27 pm

    Merhaba kitabı yollayabilirseniz sevinirim.
    İyi günler

  • büşra Nisan 13, 2020, 4:01 pm

    umarım indirilebilir durumdadır.

  • büşra Nisan 13, 2020, 4:02 pm

    eee indirilmiyor ben de istiyorum bana da gönderin

  • erdem Nisan 21, 2020, 2:29 pm

    yollarmısınız

  • mehmet Nisan 23, 2020, 3:30 pm

    e posta adresime yollarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.