Frank Einstein ve Elektrik Kumandası 2 – Jon Scieszka Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Frank Einstein ve Elektrik Kumandası 2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Jon Scieszka yazarı tarafından yazılan Frank Einstein ve Elektrik Kumandası 2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Frank Einstein ve Elektrik Kumandası 2

Frank Einstein ve Elektrik Kumandası 2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Frank Einstein ve Elektrik Kumandası 2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Saftirik Greg’in Günlüğü” serisinin yazarıJeff Kinney’nin çocuklara tavsiyesi! Küçük okuyuculara bilimi sevdiren kitaplar! 22 farklı dilde yayınlandı! -2015 Royal Society Young People’s Kitap Ödülü- Frank Einstein (A) bir dahi çocuk ve mucit. Klink (B) kendi kendine oluşmuş bir yapay zekâ varlığı. Klank (C) daha çok kendi kendine oluşmuş bir neredeyse yapay zekâ varlığı. Birlikte bütün kasaba için çok yararlı olacak Elektrik Kumandası’nı yaratıyorlar. Ancak Frank’in sınıf arkadaşı ve en büyük rakibi T. Edison, yardımcısı Bay Şempanze ile her şeyi mahvediyor! “Bilimin bu kadar eğlenceli olabileceğini hiç düşünmemiştim… Frank Einstein’ı okuyana kadar. Çocuklar çok gülecek!”Jeff Kinney, Saftirik Greg’in Günlüğü serisinin yazarı “Sevgili Einstein, lütfen zaman makinesini icat et ve kitaplarını 1978 yılına, bana gönder. Yanında bir de kaykay olsun lütfen. -Tommy”-Tom Angleberger, Origami Yoda “Çocuklar Frank Einstein’a bayılacak.”-Eoin Colfer, Artemis Fowl

Frank Einstein ve Elektrik Kumandası 2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Olgaç Oral
Yayın Tarihi 2018-02-01
ISBN 6051733708
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 176
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Frank Einstein ve Elektrik Kumandası 2 PDF İndir

Frank Einstein ve Elektrik Kumandası 2 kitabı, Jon Scieszka isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Jon Scieszka yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Jon Scieszka Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)