Fosil Bey’in Dinozor Dersleri / Afacanlar Okulda – Valerie Wilding Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Fosil Bey’in Dinozor Dersleri / Afacanlar Okulda gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Valerie Wilding yazarı tarafından yazılan Fosil Bey’in Dinozor Dersleri / Afacanlar Okulda kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Fosil Bey’in Dinozor Dersleri / Afacanlar Okulda

Fosil Bey’in Dinozor Dersleri / Afacanlar Okulda Kitabının Kısa Özeti Oku

Fosil Bey’in Dinozor Dersleri / Afacanlar Okulda kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Afacanlar Okulda” serisi, bilimsel konuları eğlenerek öğrenmek isteyen çocuklara göre…Öyle bir okul düşünün ki, öğretmenleri sihirli güçlere sahip…Bu sihrin etkisiyle dersler, çok daha renkli geçiyor.Mesela uzay dersini işlerken kendinizi bir anda Ay’da bulabilirsiniz!“Afacanlar Okulda” dizisinin ikinci kitabı “Fosil Bey’in Dinozor Dersleri”nde 5-F sınıfı, öğretmenleri Fosil Bey ile dinozorların yaşadığı çağlara yolculuk ediyor.Sınıftakiler, hem et yiyen korkunç dinozorları hem de ot yiyen dev dinozorları tanıma fırsatı buluyorlar.Heyecanla bilginin bir arada olduğu, müthiş bir macera!

Fosil Bey’in Dinozor Dersleri / Afacanlar Okulda Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Nükhet İzet
Yayın Tarihi 2009-01-14
ISBN 9759993542
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 170
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.4 x 19 cm

Fosil Bey’in Dinozor Dersleri / Afacanlar Okulda PDF İndir

Fosil Bey’in Dinozor Dersleri / Afacanlar Okulda kitabı, Valerie Wilding isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Valerie Wilding yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Valerie Wilding Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)