Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana / Bir Ada Hikayesi 1 – Yaşar Kemal Pdf Kitap İndir

Mayıs 17, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana / Bir Ada Hikayesi 1 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yaşar Kemal yazarı tarafından yazılan Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana / Bir Ada Hikayesi 1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana / Bir Ada Hikayesi 1


Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana / Bir Ada Hikayesi 1 Kitabının Kısa Özeti Oku


Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana / Bir Ada Hikayesi 1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Bir Ada Hikayesi dörtlüsü, savaşlardan, kırımlardan, sürgünlerden arta kalan insanların, Yunanistan’a gönderilen Rumların boşalttığı bir adada yeni bir yaşam kurma çabalarını konu alır. Umut romanın baş kahramanıdır.Lozan’da alınan mübadele kararıyla, Rumlar Yunanistan’a gönderilmiş ve savaşlarda yerini yurdunu yitirmiş insanların Ege’deki bu adaya yerleştirilmelerine karar verilmiştir. Adanın kaderi Poyraz Musa’nın gelişiyle değişir. Adaya sığınan çeşitli kökenlerden insanlar, Poyraz Musa’nın desteğiyle yaşadıkları bütün acılara karşın mutlu ayakta tutarak yeni bir yaşamın filizlerini yeşertirler.

Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana / Bir Ada Hikayesi 1 Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2019-01-11
ISBN 9750807060
Baskı Sayısı 30. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 318
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana / Bir Ada Hikayesi 1 PDF İndir


Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana / Bir Ada Hikayesi 1 kitabı, Yaşar Kemal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yaşar Kemal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yaşar Kemal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.