Fincan Teyzenin Kurabiyeleri – Pelin Güneş Pdf İndir

Aralık 23, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Fincan Teyzenin Kurabiyeleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Pelin Güneş yazarı tarafından yazılan Fincan Teyzenin Kurabiyeleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Fincan Teyzenin Kurabiyeleri

Fincan Teyzenin Kurabiyeleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Fincan Teyzenin Kurabiyeleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Hayatımızın her alanını kuşatan tüketim kalıplarına karşı doğadan ve doğaldan kopmadan, dostluklarla örülmüş bir yaşam mümkün olabilecek midir?
Albenili ürünlerle, pırıltılı hayaller sunan ve hayatımızı değiştireceğini iddia eden piyasa devleri mi?Sıradan ve iddiasız gibi görünen hayatları ile gerçek dünyanın ve güzelliklerinin farkına varmamızı sağlayan yaşlı çift mi?

Fincan Teyzenin Kurabiyeleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-01-01
ISBN 9944697170
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 152
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Fincan Teyzenin Kurabiyeleri PDF İndir

Fincan Teyzenin Kurabiyeleri kitabı, Pelin Güneş isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Pelin Güneş yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Pelin Güneş Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)