Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku – ilhami Algör Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

ilhami Algör yazarı tarafından yazılan Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku Kitabının Kısa Özeti Oku

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Her şeyin iyi gittiğini nerden çıkarıyorsun?” dedi.“Herif rüzgÇ¢rı kendinden menkul uçurtmanın teki. Ara sıra telleri takılır gibi kadına geliyor gece yarsı.”“Fakat Müzeyyen, bu derin bir tutku,” dedim. Tırsmaya başlamıştım. Haklı olabilirdi.“Evet, biraz sapık ve tek taraflı bir tutku,” dedi, arkasını dönüp gitti.HikÇ¢yeye göre adam, kadını çok seviyor, sevdikçe ruhu büyüyor, eve sığmıyor… Bülbülün çilesi, yazarın zulası… inceden sarma bir sigara, inceden bir bardak… Jak Danyel isimli bir şişe, Hicran isimli bir yara, tuhaf isimli bir roman. Kafamız iyi, açmayın kapağı, biz böyle iyiyiz.ilhami Algör, alelacayip aşkların ve oyunbazlığın, hüzünlü dolambaçların yazar›.Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku, italyan Yokuşu’ndan aşağı, rüzgÇ¢ra asılıp Tophane’ye inen roman. Avaramu! 

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Kapak: Suat Aysu
Yayın Tarihi 2017-07-28
ISBN 9750516832
Baskı Sayısı 17. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 59
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku PDF İndir

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku kitabı, ilhami Algör isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser ilhami Algör yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

ilhami Algör Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

3 Yorum

  • Betul Ocak 3, 2019, 11:39 pm

    Ben bu kitabi pdf olarak indirmek istiyorum

  • Alfas Ocak 5, 2019, 8:03 pm

    Bu kitaba nasıl erişebilirim? Link yok.

  • Alfas Ocak 5, 2019, 8:04 pm

    Kitabı indirmek istiyorum yardımlarınızı bekliyor olacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)