Eyvah Kalbim Kırıldı! – Elif Yemenici Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Eyvah Kalbim Kırıldı! gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Elif Yemenici yazarı tarafından yazılan Eyvah Kalbim Kırıldı! kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Eyvah Kalbim Kırıldı!

Eyvah Kalbim Kırıldı! Kitabının Kısa Özeti Oku

Eyvah Kalbim Kırıldı! kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kalben, mavi beyaz bir Ege kasabasında yaşayan küçük bir kızdır. Bir gün arkadaşları oyun oynarken onu aralarına almayınca minik kalbi ki rıh verir. Elif Yemenici’nin yazıp resimlediği bu kitapta Kalben’in hikâye boyunca kalbini tamir etmek için aradığı farklı yollar, esprili bir şekilde okura anlatılıyor. Sanatçının bu ilk kitabında zengin Ege manzaraları hem içinizi ısıtacak hem de size yaz aylarını özletecek!

Eyvah Kalbim Kırıldı! Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-03-19
ISBN 6059781169
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 20 x 20 cm

Eyvah Kalbim Kırıldı! PDF İndir

Eyvah Kalbim Kırıldı! kitabı, Elif Yemenici isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Elif Yemenici yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Elif Yemenici Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • C Nisan 7, 2019, 11:02 pm

    Y

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)