Evim Evim, Güzel Evim! Dünya Evleri… Evlerin Dünyası… – Giles Laroche Pdf İndir

Ocak 18, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Evim Evim, Güzel Evim! Dünya Evleri… Evlerin Dünyası… gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Giles Laroche yazarı tarafından yazılan Evim Evim, Güzel Evim! Dünya Evleri… Evlerin Dünyası… kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Evim Evim, Güzel Evim! Dünya Evleri… Evlerin Dünyası…

Evim Evim, Güzel Evim! Dünya Evleri… Evlerin Dünyası… Kitabının Kısa Özeti Oku

Evim Evim, Güzel Evim! Dünya Evleri… Evlerin Dünyası… kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Evinize çatıdan girmeyi hiç düşündünüz mü?Çok konforlu ve şık bir mağara evde yaşamaya ne dersiniz?..Bu kitapla, dünyanın dört bir yerinden, farklı türlerde eve konuk olacak, insanların geçmişten bugüne farklı coğrafyalarda nasıl yaşadıklarını keşfetme olanağı bulacaksınız!Öğretmen Yorumu:“Değişik ihtiyaçlara göre farklı şekillerde yapılan binalar, içlerindeki insanlarla ev hâline geliyor, yaşamın kendisi oluyor. Görselleri ile merak uyandıran bu kitapla çocuklar, kendi evlerinden dünyaya uzanıyor; çok uzaklardaki evlerin penceresinden içeriye bakıp oralardaki yaşamlarda neler olduğu öğreniyor. Yazar, sade ve gerçekçi anlatımı ile çocukların o evlerdeki yaşamı hissedip kendileri ile bağlantı kurmalarını sağlıyor.”Özden Özer Özkanoğlu – IB Eğitimcisi

Evim Evim, Güzel Evim! Dünya Evleri… Evlerin Dünyası… Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Ece Özkan
Yayın Tarihi 2014-11-07
Orjinal Adı If You Lived Here: Houses Of the World
ISBN 6054969128
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 22.5 x 22.5 cm

Evim Evim, Güzel Evim! Dünya Evleri… Evlerin Dünyası… PDF İndir

Evim Evim, Güzel Evim! Dünya Evleri… Evlerin Dünyası… kitabı, Giles Laroche isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Giles Laroche yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Giles Laroche Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Sezai Mart 20, 2020, 1:23 pm

    Link nerdedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.