Esrarengiz Testi Kafadar Kuzenler Kapadokya’da – Koray Avcı Çakman Pdf İndir

Ocak 16, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Esrarengiz Testi Kafadar Kuzenler Kapadokya’da gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Koray Avcı Çakman yazarı tarafından yazılan Esrarengiz Testi Kafadar Kuzenler Kapadokya’da kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Esrarengiz Testi Kafadar Kuzenler Kapadokya’da

Esrarengiz Testi Kafadar Kuzenler Kapadokya’da Kitabının Kısa Özeti Oku

Esrarengiz Testi Kafadar Kuzenler Kapadokya’da kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
İrem ile Eren ikiz kardeştir. Bir gün eve gelen bir telefon çılgın dayılarının bir Japon kızla evleneceğini ve du¨ğu¨nu¨n de Kapadokya’da bir balonda yapılacağını duyurur. Bu ilginç düğünü kaçırmak istemeyen aile topluca Kapadokya’ya doğru yola çıkar. Elbette ikizlerin kuzenleri Tolga ve Burcu da anne babalarıyla birlikte düğüne gelecektir. Anneanneyle dedenin ve Japon gelinin ailesinin de katılmasıyla Kapadokya’daki konuklar düğüne hazırlanır. Ancak dayılarının köpeği Zıpzıp’ın son anda yüzüklerin bulunduğu kutuyu kaçırmasıyla kuzenler kendilerini birden peribacalarından yeraltı şehrine soluk soluğa bir kovalamacanın içinde bulurlar. Zıpzıp’ın peşinden gittiklerinde buldukları testinin esrarı nedir? Kuzenler, peşlerine takılan adamlardan kurtulup bu esrarı çözmeyi başarabilecekler midir?

Esrarengiz Testi Kafadar Kuzenler Kapadokya’da Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Nurten Deliorman
Yayın Tarihi 2018-04-04
ISBN 6055340957
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 136
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Esrarengiz Testi Kafadar Kuzenler Kapadokya’da PDF İndir

Esrarengiz Testi Kafadar Kuzenler Kapadokya’da kitabı, Koray Avcı Çakman isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Koray Avcı Çakman yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Koray Avcı Çakman Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.