Esir şžehrin insanları (Esir şžehir ǜçlemesi 1.Kitap) – Kemal Tahir Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Esir şžehrin insanları (Esir şžehir ǜçlemesi 1.Kitap) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kemal Tahir yazarı tarafından yazılan Esir şžehrin insanları (Esir şžehir ǜçlemesi 1.Kitap) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Esir şžehrin insanları (Esir şžehir ǜçlemesi 1.Kitap)

Esir şžehrin insanları (Esir şžehir ǜçlemesi 1.Kitap) Kitabının Kısa Özeti Oku

Esir şžehrin insanları (Esir şžehir ǜçlemesi 1.Kitap) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Esir şžehir ǜçlemesi” edebiyatımızın güçlü ve klasikleşmiş ismi Kemal Tahir’ in başyapıtlarındandır. Her büyük ve klasik yapıt gibi, bir ya da birden çok problematiği mükemmel bir biçimde işleyen bu nehir roman dizisinin ilk kitabı olan “Esir şžehrin insanları” nda Kemal Tahir, Mütareke Dönemi Osmanlı aydınının ve istanbul’ unun destansı direnişinin ve mücadelesinin benzersiz bir fotoğrafını çekmektedir. Kurtuluş Savaşı öncesinin anlatıldığı pekçok roman yazılmıştır kuşkusuz, ama hiçbiri bu denli edebi ve ölümsüz olamamıştır.

Esir şžehrin insanları (Esir şžehir ǜçlemesi 1.Kitap) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-03-04
ISBN 9752730762
Baskı Sayısı 25. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 463
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Esir şžehrin insanları (Esir şžehir ǜçlemesi 1.Kitap) PDF İndir

Esir şžehrin insanları (Esir şžehir ǜçlemesi 1.Kitap) kitabı, Kemal Tahir isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kemal Tahir yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kemal Tahir Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)